Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Ezüst Utazó

Ezüst Utazó 2010 júl. 26 22:19 #80

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Minden Galactus egyköri hírnökével kapcsolatban...
Utolsó szerkesztés: 2017 dec. 30 20:55 Beküldte Pepea.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 09:51 #81

  • apfel74
  • apfel74 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 14
  • Köszönetek száma: 2
Köszönet az Ezüst Utazó vol.4-es honosításának megkezdéséért. Reméljük lesz módom megköszönni a 12.részt is ami egyben a széria zárását fogja jelenteni.;)

Akkor nálatok hétfő esténként lesz érdemes benézni újdonságot keresve, vagy ez egyenlőre csak véletlen alakult így?

Apropó számozás. Ez engem mindig összezavar. Nálatok mint vol. 4. szerepel viszont az adatbázisban -amire támaszkodok a képregényekről infókat keresve- Silver Surfer (2003 3rd Series) -ként van említve.
68-ban volt az első széria 18 füzettel majd `87-ben indult a második és 146. füzettel ér véget.
A kettő között persze adtak ki one shot-okat és vendégszerepel is több más füzetben. Pld. a visszatérésére is a Thor (1962-1996 1st Series) #193 számában kerül sor több mint egy évi hallgatás után.
Érdekesség még hogy pld még Moebius is azon rajzolók sorát gyarapítja akik rajzolhatták Galactus egykori hírnökét. Őt inkább mint Blueberry, vagy hogy egy másik ismert képregényt említsek a XIII. rajzolójaként ismerhet az európai képregények rajongója. Nem tévedés Van Hamme zseniális képregényének 18. részét Giraud jegyzi rajzolóként. /Jean Giraud = Moebius /
Hogy ne csak off legyek az említett Stan Lee- Moebius minit /két rész mindössze/ nem tervezitek a jövőben honosítani? Tényleg a jövőbeni tervekről hallhatnánk valamit? Vagy legyen az meglepetés?:woohoo:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 11:38 #82

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Ez a hétfői frissítés csak azért alakult így, mert most értünk rá.:)
Igen a vol az mindig örök kérdés, szinte mindegyik képregényes adatbázis másként számolja. Ilyenkor célszerű mindig a képregényben leírtakat (esetünkben vol 4) mérvadónak venni, a különböző adatbázisok vol katyvaszában pedig az évszámokat (kiadás éve) érdemes figyelni és úgy megpróbálni belőni (saját kronológiai sorrendet kialakítani) a sorozatokat. Jövőbeni terveink megvannak, és 2-3 hét múlva úgyis meglátja minden olvasó, így arról inkább nem nyilatkoznék. Mindenesetre annyit ígérhetek, hogy az Ezüst Utazó állandó vendég lesz nálunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 13:56 #83

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Figyelem: Spoiler! [ Klikk a kinyitáshoz ]

Hajaj, a Supergirl v5-re én már láttam vol6-ot is, de a legdurvább a Teen Titans v3 volt, ott DC++-on találkoztam valami vol8 megjelöléssel is...:) 2-3 hét múlva tervek? Remek, már várom, bár én nagyjából tudom mit terveztek, de a sajátom mellett mások terveit is szeretem olvasgatni.:)

Ja és Silsur: tedd már meg, hogy rámírsz egyszer e-mailben, előkerült az Balu féle szövegdoboz tutorial, amivel sokkal szebben (és szerintem egyszerűbben) meg tudod csinálni ezeket a színátmenetes szövegdobozokat, mint ami az első oldalon is van és elküldeném a letöltő linket, ahonnan le tudod szedni.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 13:59 #84

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Ezer köszönet az Ezüst Utazó vol.4 01. részért!
A történet érdekes módon kezdődött. Mert Ezüst Utazó most nem sokat szerepelt, csak kettő oldalt. Helyette először egy autista gyerekről van szó. Bár igaz, ez még csak az első része. Most még nem derül ki, hogy mi köze lesz ehhez Ezüst Utazónak, talán majd a folytatásokban kiderül.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Utolsó szerkesztés: 2010 júl. 27 14:27 Beküldte keildavid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 14:22 #87

  • SilSur
  • SilSur profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 424
  • Köszönetek száma: 108
dr samson!
Köszönöm a linket! :) Megcsinálom a szebbet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 16:44 #90

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Szívesen! ezek szerint megkaptad pepea-tól.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 19:53 #91

  • cyclops
  • cyclops profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
  • Köszönetek száma: 6
Nyomám a letőtés feliratot, de nem tőté az anyagot. Bévillan egy új ablak, de el is tünik, mint a délibáb. Egyíbként szép a háttér.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 27 20:10 #92

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Próbáld újra, mert most gyorsan megnéztem és nálam semmi baja. Egy kis letöltőablakocskának kellene megjelennie...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Ezüst Utazó 2010 júl. 28 10:59 #94

  • Sue Storm
  • Sue Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 38
Köszi szépen az Ezüst Utazó vol 4 első részét. Érdekesen indul ez a történet, a misztikus hangvétel is nagyon bejött. Különösen ez a Voodoo, a filmekben mindig dobálóznak vele, de konkrétan nem sokat lehet megtudni róla. Itt viszont elég szép és részletes leírást kapunk róla és tetszett nagyon a \"főszereplő\" narrátori mondandója is. :) Remélem a történet továbbra is ilyen komolyabb hangvételű mederben folyik majd és nem váltunk át hirtelen az \"akciósabb\" történetvezetésbe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.