Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Bérelhető Hősök

Vá: Bérelhető Hősök 2011 nov. 01 05:45 #808

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
A 616 a Marvel fő világa, minden nem alterverzumos sorozat ott játszódik mind a mai napig.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 nov. 08 20:44 #821

  • Sue Storm
  • Sue Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 38
talgaby írta::
A 616 a Marvel fő világa, minden nem alterverzumos sorozat ott játszódik mind a mai napig.
Ezzel most nem sokat segítettél. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Bérelhető Hősök 2012 febr. 11 03:50 #1011

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Köszönöm a sorozat régen várt új részét. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Bérelhető Hősök 2012 febr. 11 16:37 #1018

  • Sue Storm
  • Sue Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 38
Nagyon szépen köszönöm az új részt, kimondottan tetszik ez a sorozat, főleg, mivel szinte minden részben újabb szereplőt ismerek meg a Marvel világából, akik eddig nem igazán szerepeltek vagy szerepelnek más történetekben, és ezekkel az ismeretlen kisebb hősökkel és gonoszokkal is nagyon jó történeteket lehet írni... ;)

És halkan, megjegyezném, hogy jó lenne, ha ez a sorozat is gyakrabban frissülne, persze nem vagyok telhetetlen, tudom, hogy a beosztás miatt sokszor háttérbe kerül egy-egy sorozat... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Bérelhető Hősök 2012 febr. 12 01:14 #1026

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszi a Bérelhető Hősök v1 4. számot!
Az elején tetszett ez a narrátori szöveg az olvasók számára, hogy \"mégis hol voltál?\"-féle mondat meg hasonlók.
A Bérelhető Hősök végül szembe találkoztak néhány szuperbűnözőkkel. Bár továbbra is sok titok maradt. Pl. hogy Luke Cage, aki az előző részben találkozott a Világ Urával nevű emberrel.
És ebbe is az a vége, hogy még lesznek további más szereplők is, akik felbukkannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Bérelhető Hősök 2012 febr. 14 02:33 #1043

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszi a Bérelhető Hősök #3-4-et!
Most jöttem csak rá, hogy ez a főgonosz honnan olyan ismerős. Amikor az eredeténél megemlítette, hogy az Alfa Különítménnyel már találkozott, leesett hogy olvastam azt a sztorit. Luke Cage taktikájára is kíváncsi leszek, hogy hogyan cselezi ki a megbízóját.
Várom a folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Bérelhető Hősök 2013 jan. 11 15:21 #1539

  • cyclops
  • cyclops profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
  • Köszönetek száma: 6
Elolvastam az eddigi Bérelhető Hősöket. Mindig is kíváncsi voltam erre a csapatra, amely a Marvel egyik perifériáját képezi. Jó volt őket egy kicsit jobban megismerni. Érdekes a Star Wars címekből ismerős Ostrander pályájának egy korábbi szakaszába is bepillantani. A gonoszok lehetnének kissé fajsúlyosabbak, a rajzok pedig szebbek, de a maga könnyed módján egészen szórakoztató cím.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.