Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: X-ek

X-ek 2012 febr. 12 01:20 #1027

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Kábel - Vér és fém mini 2. részét!
Látom, végre befejeződött ez a minisorozat. Bár kissé zavaros volt, hogy a történet egész jelenete melyik mikor játszódik az időpont szerint. Persze ez már más kérdés. Mert Kábelről azt tudom, hogy ő időutazó is.
Csak persze volt rá példa, hogy valami zavarosnak tűnt. Pl. Kane, akinek a karjai mechanikusak, majd megint hús-vérből van. Még a végén is olyannak tűnt. De ez persze csak látszat kérdése.
Arra én kíváncsi vagyok, hogy még hogyan fog tovább haladni az X-Erő sorozat. És persze majd Kábel saját sorozata is, ami lesz majd a későbbiekben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 febr. 13 00:06 #1035

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszönet a Kábel: Vér és fém miniért!
Tetszettek az időugrások, bár általában nem szeretem ha sok van egy füzeten belül, de itt most jól jött ki.
Az X-Hóhér Dala sztorit én már nyáron elolvastam Nitro oldalán, időrendileg hova lehet sorolni? Ezután a mini után játszódik, ugye?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 febr. 14 00:04 #1040

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Igen. Ez a mini az egyik előzménytörténete.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 febr. 14 01:44 #1042

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Értem, köszi.
Akkor ez a crossover nem lesz újrahonosítva (sok rész elég gyatra minőségben készült el, alig olvasható szövegbuborékokkal...)?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 febr. 22 23:12 #1074

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
benya11 írta::
Akkor ez a crossover nem lesz újrahonosítva (sok rész elég gyatra minőségben készült el, alig olvasható szövegbuborékokkal...)?
Ha még valaki megkérdezi, hogy lesz-e, akkor komolyan mondom, hogy beszélek Nitróval és megpróbálom valamilyen formában elintézni, hogy legyen. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 febr. 28 02:38 #1091

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
holloo írta::
Ha még valaki megkérdezi, hogy lesz-e, akkor komolyan mondom, hogy beszélek Nitróval és megpróbálom valamilyen formában elintézni, hogy legyen. B)

Hol kell a petíciót aláírni? :laugh:
Utolsó szerkesztés: 2012 febr. 28 02:38 Beküldte pavel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 márc. 06 02:01 #1101

  • punk
  • punk profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 4
Na itt is rég jártam a fórumon. Először is meg szeretném köszönni az eddigi X-erőket, tényleg hihetetlenül jó ez a sorozat, vagyis messze a legjobb az oldalon. Az egyetlen baj vele, hogy elég ritkán frissül. De az elképeszt hogy van itt a fórumon több ember is akik a már egyszer honosított részeket olvasnák itt is ahelyett, hogy új részeket olvasnának. Azoknak szeretném üzenni ha nem tetszenek a régebbieknek a minősége fogjátok a ps-t és csináljátok meg jobb verzióba, fordítani már nem kell. Hollonak pedig azt, hogy nyugodtan haladj inkább az újabb részekkkel amik nincsenek honosítva meg a Kábel sorozattal, így is elég sokat kell várni az újabb részekre. nekem személy szerint nincs kedvem 1 évet várni olyan részekre amit nyogodtan el tudok másik oldalon is olvasni és evvel biztos van még jópár másik ember is így. (szerintem ez az újrahonosításos hülyeség a magyar honosítás halála). Remélem megfogadod a tanácsomta. Előre is köszi!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 aug. 27 16:20 #1365

  • menyus80
  • menyus80 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 3
Sziasztok!

Szeretném letölteni az X-erő részeket de sehogy nem sikerül.
Fent vannak az oldalon egyáltalán?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

X-ek 2012 aug. 27 16:52 #1366

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
menyus80 beküldte:
Sziasztok!

Szeretném letölteni az X-erő részeket de sehogy nem sikerül.
Fent vannak az oldalon egyáltalán?

Szia menyus80-as!

Még nem töltöttünk fel, tervezgettünk újra feltölteni, meg újakat csinálni is.
Türelmet kérek, előre is köszönöm!

Üdv, Pepea
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

X-ek 2012 aug. 27 17:37 #1367

  • Cid
  • Cid profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 26
  • Köszönetek száma: 3
Én is csatlakoznék azokhoz, akik mindenképp támogatják az X-erő sorozat újraindulását. Sajnos én nem olvastam őket régebben, most is csak a borítókat tudom megnézni, de egy ismerősöm ajánlotta, hogy mindenképp olvassam ezt a sorozatot, mivel nekem nagyon tetszett a Hősök sorozat és állítólag egész jelenetek vannak oda átemelve ebből a sorozatból. Szóval mindenképp drukkolok nektek! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.